Domů Mapa stránek Napište nám

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Sekačky elektrické Brill Evolution

Pokroková technika, snadná manipulace, dynamický design

Mnoho přání se stalo skutečností s novou modelovou řadou travních sekaček "evolution". Progresivní technologie, funkční design a snadná obsluha těchto strojů mení nezáživné sečení trávy v nenáročnou a příjemnou zábavu. Revoluční myšlenka řešící úsporu úložného prostoru při skladování domácích spotřebičů zcela naplňuje očekávání současné populace. Perfektní sestřih trávníku zaručuje patentovaný systém dvoukanálového proudění vzduchu.
Velkým přínosem je bezesporu nízká hmotnost sekačky. Starší modely v šířce záběru 41 a 42 cm lze dovybavit mulčovacím boxem, který se zasune do vyhazovacího kanálu sekačky. Vyjímečnost sekaček Evolution potvrzují výsledky testů a ocenění od mnoha renomovaných nezávislých institucí.

"DuoAir" management

Dvoukanálový systém proudění vzduchu spolu s promyšlenou technikou sečení dokonale sbírá posečenou trávu. Výsledkem je perfektní sestřih trávníku i při nejnižší nastavené výšce 16 mm. Uzavřený multifunkční koš dokonale zadržuje trávu, prach a pyly - nedochází tak k víření drobných částic, které způsobují alergie.  61041
 

BRILL evolution 36 EM

Číslo 61041
Typ 36 EM
EAN 4009093000788
Motor Elektro - 230 V
Výkon 1.300 W
Šířka záběru 36 cm
Šasi
Technika sečení
Stavitelné držadlo Ano
Uložení kol
Výška střihu
Sběrný koš 36 l
Jištění
Pojezd
Pohyblivé vedení kabelu Ano
Hlučnost 89 dB(A)
Hmotnost 19 kg
Plocha sečení 500 m2
Poznámka VYPRODÁNO, vítěz testu časopisu "Bild am Sontag"