Domů Mapa stránek Napište nám

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Sekačky s provzdušňováním

Hattrick - Neobyčejně nadaná sekačka

Hattrick zahrnuje tři důležité funkce v jednom stroji, které zaručují potřebnou péči pro zdravý základ pěstěného trávníku: provzdušňování, sečení a sbírání. Motorem poháněný provzdušňovací válec důkladně zbavuje trávník plsti a mechu. Je osazen robustními ocelovými péry, které podle nastavení výšky zdvihu pronikají do půdy.

Dvoukanálový systém proudění vzduchu elektrické sekačky zaručuje ideální parametry sečení a sběru za všech podmínek. Vyčesaná travní plsť, řezivo a mechové polštáře jsou zachycovány v prostorném sběrném koši. Komfortní panel s ergonomicky tvarovaným držadlem a praktickým nosičem kabelu je zvláště užitečný pro manipulaci se sekačkou.

Mulčování s Brill Hattrick

Sekačky Hattrick lze dovybavit mulčovacím boxem. Sběrný koš se jednoduše sejme a na jeho místo se do vyhazovacího otvoru zasune mulčovací box. S proměnou sekačky na mulčovač nabývá řezivo automaticky nový význam. Místo aby bylo sbíráno a oklikou použito přes kompost, nyní rozdrcená travní hmota slouží trávníku jako ochrana před sluncem, zdroj vlhkosti a přirozené hnojivo.  62103  
 

Hattrick 36 EH

Číslo 62103
Šířka záběru 36 cm
Motor Elektro 230 V
Výkon 1500 W
Vypínatelný provzdušňovací válec ANO
Mulčovací box možno přikoupit
Šasi vysoceodolný PP plast
Technika sečení celistvý, přímý nůž
Stavitelná výška držadla ANO
Uložení kol kluzná ložiska
Nastavení výšky střihu centrální, plynulé od 30-70 mm
Sběrný box plátěný, 38 l
Jištění zastavení motoru a nožů do 3 sek.
Pojezd NE
Hmotnost 21 kg
Poznámka VYPRODÁNO