Domů Mapa stránek Napište nám

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Robotická sekačka

Osobní zahradník

Robot seká, vy odpočíváte.
Vychutnejte si lenošení na své zahradě, i když je právě nová sekačka Brill Roboline R30 zaneprázdněna. Pokládku vymezujícího kabelu a nastavení provozní doby přístroje proveďte se svým prodejcem nebo svépomocí. Jakmile má Roboline R30 správně ohraničený pracovní prostor, vrhne se do práce. Roboline R30 se pohybuje po území ohraničeném vymezovacím kabelem podle principu náhody za účelem rovnoměrného posečení travní plochy. Dvoubřitý systém sečení redukuje znečištění šasi a zároveň rozdrtí posečenou trávu. Takto je půda přihnojována přírodní cestou. Výsledkem je rovněž perfektní sestřih trávníku.

Tichý Roboline R30 je vybaven praktickou funkcí zpětného návratu a inteligentní Lithium-iontovou Akku technologií. Stiskem tlačítka HOME se Roboline R30 automaticky vrátí na svou základnu, aby dobil akumulátor.

Díky obvodovému nárazníku se zabudovanými citlivými sensory míjí Roboline R30 s lehkostí všechny překážky. Jasný, snadno čitelný displej informuje o aktuálních provozních podmínkách. Zabezpečení zdvihacím čidlem zastaví pohyb nože během několika sekund. Ale nemůže odolávat všemu. Proto je Roboline R30 chráněn před neoprávněným přístupem zloděje zadáním PIN kódu, který znemožní použití, pokud je sekačka odcizena. Pogumovaná kola a optimalizovaná trakce zajišťují kvalitní adhézní vlastnosti umožňující zdolávat stoupání až 35 procent.


  134185    
 

BRILL Roboline R30

Číslo 134185
Doporučená plocha sečení 1200 m2
Šířka záběru 30 cm
Výška střihu 30-60 mm
Technika sečení plastový disk s nekorodujícími pružinovými břity
Baterie Li-Ion (2,9 Ah/25,2 V)
Doba nabíjení cca. 2 hodiny
Doba sečení 1,5 - 2 hodiny
Maximální stoupání 35 %
Hmotnost 8,0 kg
Poznámka         
 

Číslo
Doporučená plocha sečení
Šířka záběru
Výška střihu
Technika sečení
Baterie
Doba nabíjení
Doba sečení
Maximální stoupání
Hmotnost
Poznámka