Domů Mapa stránek Napište nám

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Brill CZ, s.r.o.

Sekačky

Vývoj v oblasti zahradních strojů se spalovacím motorem směřuje především k poskytování maximálního komfortu uživateli a také k ohleduplnosti vůči životnímu prostředí. Travní sekačky jsou stále častěji vybavovány pohodlným elektrostartem, či dokonce volitelnou rychlostí pojezdu. Benzinové sekačky řady BRILL Steelline umožňují volit mezi 4-mi způsoby sečení s bočním výhozem, zadním výhozem nebo sběrem do koše, či mulčováním. Tuto volbu nabízejí rovněž sekačky Aluline s hliníkovým tělem. Sekačky této řady mají ve svém portfoliu také profesionální model se spojkou nože. Velká pojezdová kola u obou zmiňovaných řad poskytují výbornou manévrovatelnost i v členitém terénu. Všechny sekačky Steelline a Aluline byly vyvíjeny v Německu a jsou vyráběny v Rakousku.

Nejmodernější elektrické sekačky EVOLUTION dokonale vystihují moderní styl života. Navíc tento opravdový pomocník vyžaduje minimum úložného prostoru díky možnosti jeho uskladnění ve vzpřímené pozici. Uzavřený multifunkční koš sekačky zachycuje trávu, prach a pyly a proto je mimo jiné velmi vhodný pro alergiky.

Ani elektrické sekačky BASIC nejsou ochuzeny o některé funkce obvyklé u modelů vyšší kategorie. Jedná se mj. o funkce ukazatele naplnění sběrného koše nebo centrálního nastavení výšky sečení. Samozřejmostí jsou robustní pojezdová kola a u sekačky 40 E také funkce mulčování.

Všechny benzinové sekačky BASIC jsou osazeny osvědčenými motory americké společnosti Briggs&Stratton, která je největším světovým výrobcem těchto malých vzduchem chlazených pohonných jednotek. Robustní konstrukce ocelového šasi a ostatních použitých komponentů podpořená kvalitní montáží v italském závodě je garancí vysoké životnosti i této základní řady.

Vřetenové sekačky mají odlišný způsob sečení než výše uvedené rotační sekačky. Řez ostřím vřetenové sekačky šetří stébla trávy stejně, jako by byly stříhány nůžkami, čímž zamezí rozstřepení stébel a jejich následnému zežloutnutí. Dokonalý střih jako u „anglického trávníku“ zajišťuje vřetenový nůž ze speciální tvrzené oceli s precizním broušením a bezdotykovou technikou řezu. Velká kola se speciálním profilem a nadčasově tvarovaný „zadní spoiler“ pro usměrnění výhozu posečené trávy zaručují u této sekačky pohodlnou práci. Kvalitní konstrukční zpracování sekačky podtrhují robustní sklopné držadlo v moderním stříbrnošedém provedení a ergonomicky tvarovaná řídítka s povrchem z mechovité pryže.